Tere!

Mina olen Karel Käos. Näitleja, modell aga eelkõige inimene. Olen pärit Võru külje alt asuvast pisikesest Navi külast, kus veetsin oma elu esimesed 15 aastat. Olen lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli näitleja erialal, kus kursuse juhendajateks ja mentoriteks olid Lembit Peterson, Indrek Sammul ning Aleksander Eelmaa.

Enne näitlejaõpinguid õppisin Audentese Spordigümnaasiumis, kus mul oli võimalus põhjalikumalt siduda õpinguid ja sporti. Sellest ajast sain kaasa suure distsipliinipagasi ning võimaluse esindada Eestit rahvusvahelistel kergejõustikuvõistlustel. Pärast seda läksin seiklema välismaale, et näha ümbritsevat ilma, inimesi selles ning õppida laias maailmas iseseisvalt toimetama ja toime tulema. Võimaluse selleks andis modellitöösse sukeldumine. See kõik on andnud unustamatuid kogemusi erinevate kultuuridega, elades ja töötades koos inimestega maailma eri paigust. Töötanud olen nii Aasias, Euroopas, kui ka Põhja-Ameerikas suuremate brändidega, teiste hulgas näiteks Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Samsung, FILA ja New Balance.  

Näitlemise kõrval avaldab mulle suurt mõju muusika nii meie ümber, kui sees. Mängin kitarri, laulan ning valdan DJ pulti, et panna inimesed ennastunustavalt tantsima ning nautima eri rütmide maagilist kooskõla ning ühte sulamist, unustades sealjuures mured igapäevasuses. Näitlemise juures pean üheks põnevaks aspektiks just muusika kuulamist inimese või karakteri sees. 

Siiani teen palju kõikvõimalikku sporti ning elan kaasa spordivõistlustele, sest mens sana in corpore sano ning spordivõistluste adrenaliin kütab õhu kuumaks ka külmadel talveõhtutel.

Mulle meeldib töötada erižanrides projektidega, mis annavad kätte uusi perspektiive meie elukogemusele, panevad meid mõtlema olulisele siin ilmas ning loovad ruumi lootusele, headusele, armastusele ja rõõmule.